Mikołajki
5 grudnia na Rynku w Wielichowie odbyło się spotkanie z Mikołajem. 🎅🎅🎅
Na wielichowskim rynku licznie zgromadzili się najmłodsi mieszkańcy naszej gminy by wraz z najbliższymi wspólnie uczestniczyć w uroczystym odpaleniu świątecznych choinek i spotkać się ze Świętym Mikołajem.
Życzenia Świąteczne złożyła Pani Burmistrz Honorata Kozłowska w towarzystwie Przewodniczącej Rady Miejskiej Genowefy Feldgebel i Dyrektora Centrum Kultury Grzegorza Hermana.
Po rozbłyśnięciu choinek do Wielichowa we własnej osobie przybył Święty Mikołaj w magicznym rydwanie. Wszystkie maluchy zostały obdarowane przez Mikołaja czekoladami. Dla rodziców i dziadków były pierniki, które wręczali pomocnicy Świętego Mikołaja. Podczas spotkania odbył się również kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Na zakończenie, na wszystkich czekała niespodzianka – pokaz FireShow .
Burmistrz Wielichowa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie serdecznie dziękują za pomoc w przygotowaniu spotkania: harcerzom z Wielichowa, strażakom z OSP z Wielichowa, Gradowic oraz Wilkowa Polskiego, Policji z Grodziska Wlkp., pracownikom: Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wielichowie, Centrum Kultury i Urzędu Miejskiego w Wielichowie oraz naszemu wspaniałemu Mikołajowi! 😊
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI