akcja
W niedzielę 29 sierpnia w godz. 14.00 – 17.00 odbyło się podsumowanie bezpiecznych wakacji . Urząd Miejski w Wielichowie i Centrum Kultury w Wielichowie były organizatorami akcji letniej, która w dniach 2 – 6 sierpnia została zorganizowana na terenie wiosek naszej gminy. Projekt został wsparty z gminnego funduszu rozwiązywania problemów alkoholowych. Podsumowujący festyn odbył się na stadionie w Wielichowie.
Dzieci zostały zaproszone do udziału w zabawach, grach, na chętnych czekało malowanie twarzy, strzelanie z łuku oraz dmuchańce, ogromna zjeżdżalnia i „eliminator”.
Na boisku odbył się także mecz zorganizowany przez LKP Pieczarka, Dzieci kontra Rodzice. Mecz przebiegał w wesołej atmosferze i przy ogromnym dopingu z trybun. Dzieci tym razem pokonały swoich rodziców i cieszyły się zwycięstwem.
Na festynie dzieci mogły również odwiedzić Namiot Profilaktyczny. Mogły się tam dowiedzieć m.in. jak bezpiecznie spędzić wakacje czy jaki wpływ na organizm ma alkohol i narkotyki.
Dodatkową atrakcją był zorganizowany Festiwal kolorów. Festiwal Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez ludzi różnokolorowych Kolorów Holi, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal Kolorów to zabawa dla każdego, bez ograniczeń wiekowych .
Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem najmłodszych, dla których była to ciekawa forma spędzenia ostatniej niedzieli wakacji.
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI