Okres Andrzejek sprzyja zabawie, wróżbom i pozytywnej magii!!! A kto lepiej tego nie zrobi niż „Prawdziwy czarodziej” 😉… ILUZJONISTA – Piotr Szumny?!!!🙂 Magik, który należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich.🤩👏👏👏
W niedzielę 26.11.23 – na zaproszenie filii bibliotecznej – „Magiczna ulica Piotra Szumnego” zagościła, z pokazem prawdziwej magii, na Sali wiejskiej w Wilkowie Polskim. Pokaz ten skierowany był dla wszystkich dzieci z okazji Andrzejek. Dzieci i rodzice nie zawiedli!!!
Latający stolik, głowa pełna wody, zielona chustka w uchu, znikająca moneta…to wszystko za sprawą czarów?!🙃 A może iluzji?!🤔 Nie!!! To wszystko dzięki magicznemu zaklęciu😅, które zdradził dzieciom pan Piotr – „Lelum, polelum, karamba!” . Czarodziejskich sztuczek było co nie miara, a w wielu z nich brały udział dzieci wciągnięte do zabawy. Chętnych nie brakowało.
To było niezwykłe i magiczne doznanie, po którym wszyscy zadawali sobie pytanie :„jak to możliwe”? Rozwikłanie czarodziejskich zagadek wydawałoby się możliwe, za sprawą poznanego zaklęcia, ale niestety pan Piotr (jak przystało na prawdziwego czarodzieja) zaklęcie unieważnił🥺😉. No cóż, kto czarodziejowi zabroni?😅
Wszyscy świetnie się bawili, a głośne brawa i salwy śmiechu świadczyły o tym, że nietypowy pokaz okazał się strzałem w dziesiątkę.
Fotorelacja tutaj
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI