9 września br.  odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki . Tematem rozmowy była książka Lucindy Riley  ,,Dziewczyna z wrzosowisk”. Zdecydowanie mówimy tej książce tak ! Historia fantastyczna ,lecz nie chcąc zdradzać fabuły możemy wymienić pięć elementów ,którymi się charakteryzuje i które powodują ,że jest to powieść po którą chętnie sięgają czytelniczki. ,,Dziewczyna z wrzosowisk” jest pełna silnych emocji i zwrotów akcji. Królują w niej mroczne tajemnice , ludzkie namiętności oraz intrygi. Przyznacie, że brzmi interesująco ?

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek 08.00-16.00
  • wtorek 09.00-17.00
  • środa 09.00-17.00
  • czwartek 09.00-17.00
  • piątek 09.00-17.00
  • sobota 8:00-12:00

    (dwa razy w miesiącu)