Wzdłuż ulicy Szkolnej w Śniatach posadzone zostały wierzby. W ramach działań edukacyjnych CK dzieci i dorośli wzięli udział w akcji sadzenia. Pomimo niesprzyjającej dla ludzi pogody pomysł na przywrócenie ulicy jej pierwotnego wyglądu „wypalił’. Przy okazji każde dziecko otrzymało tabliczkę na której po wpisaniu imienia pojawiły się własnoręcznie narysowane kwiatki, drzewka, chmurki, słoneczka.
To nie koniec pomysłów na zagospodarowanie terenu przy Izbie Historii w Śniatach.
O kolejnych działaniach będziemy Państwa informować.
Sadzenie wierzb poprzedziło rozdanie nagród w konkursie na najładniejszą Marzannę. Wszystkie prace zostały wystawione w Izbie. Nagrody w konkursie ufundowała burmistrz Wielichowa Pani Honorata Kozłowska i Centrum Kultury. A dla każdego dziecka wielkanocnego zajączka wręczył sołtys Śniat Pan Bogdan Czapla
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie terenu i posadzenie wierzb; dziękujemy dzieciom i rodzicom, Panu Jerzemu Kostrzenie Panu Bogdanowi Czapli oraz mieszkańcom nie tylko Śniat, którzy posadzili wierzby. Z niecierpliwością czekamy na to, aż drzewka wypuszczą pąki i będą cieszyć nas swoim pięknym. Wierzby są pożyteczne i piękne, dbajmy o nie.

obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI