Jak spędzić czas wolny podczas ferii zimowych? Oczywiście w bibliotece! Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy i twórczego działania. Będziemy malować, wycinać, kleić, a nawet szyć.

Przygotowaliśmy również niespodziankę – spotkanie z Kicią Kocią. Spotkanie poprowadzi Bajanka, czyli pani Monika Skikiewicz.

Uwaga! Najmłodsze dzieci mogą uczestniczyć w spotkaniu z Kicią Kocią razem z rodzicami.

Wszystkie proponowane przez nas zajęcia podczas ferii są bezpłatne. Obowiązują jednak zapisy – osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod numerem 61 44 33 096.

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek 08.00-16.00
  • wtorek 09.00-17.00
  • środa 09.00-17.00
  • czwartek 09.00-17.00
  • piątek 09.00-17.00
  • sobota 8:00-12:00

    (dwa razy w miesiącu)