Za nami kolejne radosne spotkanie w bibliotece. Tym razem sięgnęliśmy po książkę Zając Poziomka i wysłuchaliśmy opowiadania „Kwiecień”. Było wiosennie, ciepło i bardzo uważnie – dzieci jak zawsze z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów.🙂
Ale nie samą książką żyją nasze zajęcia! Po czytaniu przyszedł czas na twórcze szaleństwo z farbami. Dawno nie było tak kolorowo! Dzieci mogły spróbować nieco innej techniki – malowania… widelcami . Powstały niezwykłe prace – strusie Pędziwiatry, choć niektórym przypominały bardziej zajączki, a innym zupełnie fantastyczne stworki.😅 I właśnie o to chodzi – o wyobraźnię, radość tworzenia i dobrą zabawę. Dziękujemy za wspólny czas i już czekamy na kolejne spotkanie!
Fotorelacja tutaj.