Za nami zakończenie cyklicznych zajęć „Popołudnie z książką” i „Klub Fąfla” w bibliotece!

Na tych ostatnich zajęciach dzieci tworzyły laurki na Dzień Ojca. Starsze dzieci wykonały laurki w formie koła z podziękowaniami dla tatusiów –  przepiękne i różnorodne! Okazało się, że niemal wszystkie dzieci dziękowały tatusiom za to, że spędzają z nimi czas czy też za to , że pozwalają im na wszystko😊.

Młodsze dzieci również wykonywały laurki, ale w formie obrazkowych liścików. Dzieci powtarzały jedno zdanie:  „Mój tatuś jest najlepszy!!!”. I jak się z tym  nie zgodzić?! Wiadomo bowiem nie od dziś, że każdy tatuś dla swojego dziecka jest najważniejszy i najlepszy!

Na koniec spotkania najmłodsze dzieci wysłuchały bajki „Reksio nad jeziorem”. To kolorowe opowiadanie o przygodach Reksia i jego kolegi Azora, którzy uratowali chłopców przed utonięciem. Reksio uczy jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą. Przy okazji porozmawialiśmy o tym co jest ważne przy zabawie nad wodą czy w górach.

To było już ostatnie nasze spotkanie na cyklicznych zajęciach w bibliotece. Każde z dzieci w ramach podziękowań otrzymało drobny upominek w postaci książeczki. Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie i systematycznie dzieci uczestniczyły w zajęciach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że do zobaczenia po wakacjach.

Fotorelacja tutaj.

obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI