
„Popołudnie z książką”
Na początek zajrzeliśmy do książki Katarzyny Ryrych „List od…”. Przeczytaliśmy króciutki fragment – tylko tyle, żeby rozbudzić ciekawość. I faktycznie, zadziałało! Książka wypożyczona 
A potem ruszyły przygotowania… do świątecznych lampionów! W tym tygodniu powstała baza, a finałowe ozdabianie dopiero przed nami. Już nie możemy się doczekać, jak będą wyglądać gotowe lampiony 
Na koniec– mały mikołajkowy smakołyk, bo w końcu grudzień rządzi się swoimi prawami 
Fotorelacja z zajęć tutaj.



