
„Popołudnie z książką”
„Klub Fąfla”
„Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz!” i… nagle zwykłe drzwi zamieniają się w wejście do magicznego świata wyobraźni! Nasze zajęcia cykliczne – Klub Fąfla oraz „Popołudnie z książką” – również włączyły się w obchody Tygodnia Bibliotek. Był czas na rozmowy, wspólne czytanie i twórcze działania. Starsze dzieci stworzyły niezwykłe drzwi do świata książek, a młodsze przygotowały kolorowy plakat z okazji bibliotecznego święta. Wszystko pięknie połączyło się w jedną opowieść o tym, że biblioteka naprawdę otwiera i pomaga odkrywać – historie, wyobraźnię i talenty! A patrząc na zaangażowanie naszych uczestników, mamy wrażenie, że niektóre dzieci najchętniej zamieszkałyby już po tej drugiej stronie magicznych drzwi!
Fotorelacja tutaj



