W tym tygodniu odbyły się już ostatnie przed wakacjami cykliczne zajęcia z dziećmi w „Klubie Fąfla” i „Popołudnie z książką”.
A wakacje – z czym się kojarzą? Oczywiście z plażą, łódeczką, wodą …a może i rybką? 😉🐟⛱Dlatego też nasza praca plastyczna dokładnie z tym była związana. Starsze dzieci wykonały rybki z cudownym ogonem, który przysporzył co niektórym niemałego problemu. Na szczęście finał był satysfakcjonujący dla wszystkich. Wysłuchały też opowiadania „O rybaku i rusałce”. Młodsze – zrobiły piękne obrazki metodą wyklejania . Fale z krepy a reszta z elementów wycinanych z papieru. Nasze popołudnie upłynęło dzieciom radośnie i przyjemnie. W nagrodę za systematyczne uczęszczanie na zajęcia dla wszystkich dzieci przygotowany był mały słodki upominek.
Możemy się pochwalić, że w trakcie trwania roku szkolnego cotygodniowo uczestniczyło w naszych zajęciach około 30-tu
dzieci !!!😃 Jest nam niezmiernie miło, że rodzice dbają o rozwój swoich dzieci i na mapie ich dzieciństwa wpisują takie miejsce jakim jest BIBLIOTEKA. Dziękujemy bardzo i zapraszamy rodziców do zapisów na kolejny rok szkolny już od sierpnia.
Fotorelacja tutaj.
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI