
Dzień Babci i Dziadka w naszej bibliotece – było twórczo, wzruszająco i bardzo sercowo! ![]()
A jak najlepiej świętować? Oczywiście… własnoręcznie przygotowanymi prezentami! Na początku zajęć wspólnie przeczytaliśmy książkę „Basia i dziadkowie”, która wprowadziła nas w ciepły, rodzinny klimat. Były rozmowy o tym, co dzieci najbardziej lubią robić ze swoimi dziadkami – padło wszystko: od pieczenia ciast , przez spacery, aż po wspólne czytanie książek (tak, biblioteka została doceniona ). Potem ruszyliśmy do działania! Powstały piękne prezenty dla babci wykonane z jednorazowych kubeczków – z niespodzianką w środku, laurki pełne życzeń – zarówno dla babć, jak i dla dziadków, a wszystko to wykonane z ogromnym zaangażowaniem i prosto z serca. Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci pokazały, że gdy chodzi o dziadków, talent, cierpliwość i miłość nie mają wieku. Jesteśmy pewni, że te upominki wywołają uśmiech, a może i łezkę wzruszenia u wszystkich babć i dziadków Dziękujemy za kolejne cudowne spotkanie i…
Fotorelacja tutaj



