Coraz bliżej święta…🎄coraz bliżej święta…🎄Tak! Tak! Wszystkim udzielił się przedświąteczny klimat. Nasze ostatnie spotkanie również upłynęło w takim nastroju.
Pierwsza grupa dzieci zajęła się wykonaniem ozdoby na choinkę – ANIOŁKA z papilotek. Praca nie była łatwa, ale za to satysfakcja z jej wykonania duża.
A kiedy w powietrzu unosi się cudowna woń pierników, to nawet największe mole książkowe rzucają książkę, i idą za tym kuszącym zapachem😉. A gdzie? Do kuchni! Tak! (Mamy to szczęście sąsiadować z kuchnią). I tak druga grupa dzieci została wyprowadzona z biblioteki!!!🤣. A tam za sprawą Pań z KGW z Wilkowa Pol., które realizują projekt w ramach programu „Danie Wspólnych Chwil Fundacja Biedronki”, odbywało się „MIĘDZYPOKOLENIOWE SPOTKANIE PRZY PIERNIKACH”🤩. Z wielką radością skorzystaliśmy z możliwości pomocy przy ich dekorowaniu, a co za tym idzie również z degustacji. Lukier i słodkie posypki 😋– to wszystko co uwielbiają dzieci. I tak z pełnymi brzuszkami i zadowolonymi buźkami wróciliśmy do biblioteki aby wysłuchać bajki: „Prezenty świętego Mikołaja”. Okazuje się, że wszystkie dobre uczynki liczone są przez Mikołaja i Gwiazdora, tak więc mamy nadzieję, że pomoc przy dekorowaniu pierniczków zaowocuje już niedługo.🎄W końcu Gwiazdor patrzy!!!🎅
Fotorelacja tutaj.
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI