W bibliotece odbyło się kolejne „Spotkanie z książką”, podczas którego dzieci miały okazję wysłuchać opowiadania pt. Kapibara. Ach! Ten strach autorstwa Artur Gębka z ilustracjami Monika Kucharska. Książka stała się inspiracją do rozmowy o emocjach, a szczególnie o strachu – o tym, czego się boimy, w jakich sytuacjach odczuwamy lęk oraz jak można sobie z nim radzić. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami i pomysłami na pokonywanie obaw. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że o swoich uczuciach warto rozmawiać, a wsparcie bliskich pomaga przezwyciężyć trudne chwile.

Po części czytelniczej odbyły się warsztaty plastyczne, które sprawiły uczestnikom wiele radości. Dzieci pracowały z gliną, tworząc własnoręcznie biżuterię oraz różnorodne ozdoby i przedmioty. Powstały między innymi koraliki, zawieszki, figurki i małe dekoracje. Zajęcia rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności manualne, a wykonane prace były wyjątkowe i pełne pomysłowości. Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze, dostarczając uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Fotorelacja : tutaj 

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek 08.00-16.00
  • wtorek 09.00-17.00
  • środa 09.00-17.00
  • czwartek 09.00-17.00
  • piątek 09.00-17.00
  • sobota 8:00-12:00

    (dwa razy w miesiącu)