Spotkanie z książką

Po wakacyjnej przewie wróciliśmy do naszych zajęć w bibliotece.  To wyjątkowy czas, w którym książka staje się przewodnikiem po świecie wyobraźni i emocji .„Spotkanie  z książką” to nie tylko obcowanie z tekstem, ale także okazja do rozmowy, wymiany myśli i wspólnego przeżywania literackich przygód. Podczas wspólnego czytania odkrywamy piękno słowa, poznajemy bohaterów, którzy stają się nam bliscy, a także dzielimy się wrażeniami i emocjami. Każde spotkanie to mała podróż – czasem pełna wzruszeń, innym razem śmiechu, a zawsze bogata w refleksje i inspiracje. Fotorelacja : tutaj 

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek 08.00-16.00
  • wtorek 09.00-17.00
  • środa 09.00-17.00
  • czwartek 09.00-17.00
  • piątek 09.00-17.00
  • sobota 8:00-12:00

    (dwa razy w miesiącu)