
Spotkanie z książką
Po wakacyjnej przewie wróciliśmy do naszych zajęć w bibliotece. To wyjątkowy czas, w którym książka staje się przewodnikiem po świecie wyobraźni i emocji .„Spotkanie z książką” to nie tylko obcowanie z tekstem, ale także okazja do rozmowy, wymiany myśli i wspólnego przeżywania literackich przygód. Podczas wspólnego czytania odkrywamy piękno słowa, poznajemy bohaterów, którzy stają się nam bliscy, a także dzielimy się wrażeniami i emocjami. Każde spotkanie to mała podróż – czasem pełna wzruszeń, innym razem śmiechu, a zawsze bogata w refleksje i inspiracje. Fotorelacja : tutaj



