📚❄️ Spotkanie z książką w bibliotece ❄️📚

W bibliotece odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Spotkanie z książką”, podczas których dzieci miały okazję przenieść się w zimowy, bajkowy świat literatury. Wspólnie czytaliśmy książkę „Precelek i pierwszy śnieg” z serii Kocia Szajka autorstwa Agaty Romaniuk. Opowieść o kocie Precelku, który po raz pierwszy odkrywa uroki zimy i śniegu, wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczestników oraz stała się okazją do rozmów o zimowych zabawach, emocjach i nowych doświadczeniach. Po części czytelniczej dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych. Każdy uczestnik wykonał pracę pt. „Bałwanek w śnieżnym kubeczku”, wykorzystując różnorodne materiały plastyczne. Zajęcia rozwijały wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności manualne, a powstałe prace zachwycały pomysłowością i zimowym klimatem. Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze, a wspólnie spędzony czas pokazał, że biblioteka to miejsce nie tylko czytania, ale również zabawy, rozmów i rozwijania pasji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece! Fotorelacja tutaj: 

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek 08.00-16.00
  • wtorek 09.00-17.00
  • środa 09.00-17.00
  • czwartek 09.00-17.00
  • piątek 09.00-17.00
  • sobota 8:00-12:00

    (dwa razy w miesiącu)