Deszczowa aura nie przeszkodziła mieszkańcom naszej gminy przybyć w miniona niedzielę na wielichowski Rynek. Spotkanie z Mikołajem było głównym punktem programu. Nie zabrakło jednak innych atrakcji. Już od godz. 15.00 rozpoczął się świąteczny jarmark. Na kilku stoiskach można było kupić ozdoby choinkowe, święcąca baloniki oraz różnego rodzaju akcesoria, które kojarzą się ze zbliżającymi się świętami. Barwny jarmark tętnił życiem, kiedy na scenie pojawili się pierwsi artyści. W tym roku byli to wokalistki i wokalista studia piosenki działającego przy CK. Dzieci wykonały piosenki w klimacie pasującym do okresu poprzedzającego święta. Następnie obok sceny w tanecznym show wystąpiły cheerleaderki. Radosna grupa pokazała efekt wielogodzinnych prób prowadzonych w CK. O godz. 16.00 ze sceny wybrzmiały życzenia świąteczne, które w imieniu samorządu gminy Wielichowo złożyła Pani Honorata Kozłowska burmistrz Wielichowa. Na scenie towarzyszyli Genowefa Feldgebel przewodnicząca Rady Miejskiej i Grzegorz Herman dyrektor CK. Po tradycyjnym odliczaniu na choinkę rozświetliły lampki.
Kolejnym punktem programu artystycznego był koncert zespołu Maskotki. W świąteczno – kolędowym klimacie wszyscy a zwłaszcza najmłodsi, oczekiwali na przyjazd Mikołaja. Kiedy pojawił się na scenie przyszedł czas na rozdawanie słodkich upominków. Każde dziecko mogło wejść na scenę i spotkać się z tajemniczym gościem.
Imprezę zabezpieczali druhny i druhowie z jednostek OSP Gradowic, Wilkowa Polskiego i Wilkowa. Dla spragnionych ciepłych napojów przygotowano kawę i gorącą czekoladę. Na kolejne spotkanie z Mikołajem zapraszamy za rok.

Fotorelacja z wydarzenia tutaj

obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI