Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na XVII Święto Pieczarki!

Tegoroczne Święto Pieczarki będzie miało wyjątkowy charakter przede wszystkim ze względu na to, iż tak długo nie mogliśmy spotkać się w przestrzeni publicznej, by wspólnie świętować.

14 sierpnia na Stadionie Miejskim w Wielichowie zagrają dla Państwa – Budka Band oraz znany wszystkim zespół De Mono!

15 sierpnia na scenie pojawi się Agnieszka Brzezińska, Dario Isidoris oraz Zespół Power Play!

Oprócz znanych artystów pojawią się także zespoły dziecięce i młodzieżowe z sekcji działających w Centrum Kultury w Wielichowie. Odbędzie się także konkurs kulinarny skierowany dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy, w którym gościem specjalnym i jurorem będzie Grzegorz Łapanowski.

Serdecznie zapraszamy !

ŚP2021

IMPREZA W REŻIMIE SANITARNYM

Podczas imprezy obowiązywać będzie aktualne Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Według wytycznych wynikających z aktualnego Rozporządzenia, w imprezie będzie mogło uczestniczyć 250 osób niezaszczepionych.

Wstęp na teren imprezy odbywać  się będzie na podstawie weryfikacji osób pod kontem szczepień.

Osoby deklarujące, że są zaszczepione dwoma dawkami dowolnej szczepionki przeciw COVID-19, bądź jednodawkową Johnson & Johnson będą mogły potwierdzić to, pokazując ekran z kodem QR z aplikacji mObywatel, zaświadczenia o dokonanym szczepieniu, lub zdjęcie takiego zaświadczenia zamieszczone w telefonie.

Na teren imprezy można dostać się od ulicy Parkowej oraz od ulicy Śliwkowej. Otwarcie bram od godz. 14.00.

NA TERENIE IMPREZY OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE NAKAZ ZASŁANIA UST I NOSA MASECZKĄ ORAZ DYSTANS 1,5 M od każdego uczestnika. Przy wejściu  obowiązkowa dezynfekcja dłoni.

Prosimy o wyrozumiałość. Jest to pierwsza większa impreza organizowana przez nas w czasach obostrzeń, zakazów i pandemii. Dokładamy wszelkich starań żeby byli Państwo bezpieczni i wszystko odbywało się zgodnie z prawem.

obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI