dzien dziecka
30 maja, na stadionie w Wielichowie odbył się Dzień Dziecka. Pogoda dopisała i pozwoliła wszystkim cieszyć się z tego dnia. Na scenie wystąpiły dzieci z sekcji muzycznej CK prowadzonej przez Pana Damiana Popiołkiewicza, dzieci ze Studia Rocka Jana Janury, cheerleaderki „Mini Skład” oraz „Czirczerki” .
Przez cały czas bawiono się na ogromnych dmuchańcach, które tradycyjnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dodatkową atrakcją był pokaz cięcia wraku przez Jednostkę Straży Pożarnej z Wielichowa oraz pokaz „palenia gumy” przez członków Trzcinica Team. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe organizowane przez LKP Pieczarka oraz malowanie twarzy. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i wspólną zabawę!
GALERIA ZDJĘC DOSTĘNA TUTAJ
Centrum Kultury dziękuję za pomoc w zorganizowaniu:
Urzędowi Miejskiemu w Wielichowie
9 Grunwaldzkiej Drużynie Harcerskiej „Buki” im. Kazimierza Wielkiego w Wielichowie
LKP Pieczarka
Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielichowie
Członkom Trzcinica Team
Członkom LOK Wielichowo
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
[fusion_events cat_slug="" past_events="no" order="ASC" number_posts="2" columns="1" column_spacing="" picture_size="auto" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" content_alignment="" content_length="" excerpt_length="" strip_html="" pagination="no" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" /]
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI