koncert
W piątek 11 marca 2022r. na sali w Prochach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet „Krawczyk Show”. Przestronna sala w Prochach była zapełniona publicznością. Krawczyk Show to projekt muzyczny stworzony w celu podtrzymywania pamięci o wybitnym polskim wokaliście, jakim był Krzysztof Krawczyk. Grupa świetnych muzyków z wieloletnim doświadczeniem estradowym zabrała publiczność parostatkiem w piękny rejs po największych przebojach tego niezapomnianego artysty. Po koncercie druhowie z OSP Prochy obdarowali wszystkie Panie tulipanem.
W trakcie koncertu była możliwość wsparcia finansowego dla uchodźców przebywających na terenie gminy Wielichowo, kwota jaką udało się zebrać to 1313,70 zł.
obrazek grafik
GRAFIK ZAJĘĆ
KALENDARZ WYDARZEŃ
[fusion_events cat_slug="" past_events="no" order="ASC" number_posts="2" columns="1" column_spacing="" picture_size="auto" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" content_alignment="" content_length="" excerpt_length="" strip_html="" pagination="no" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" /]
obrazek grafik
ŚWIĘTO PIECZARKI